Cestovné poistenie na Floridu

Florida sa nachádza na juhozápade Spojených štátov amerických a je štvrtým najľudnatejším štátom. Pre svoje príjemné klíma je po celý rok vyhľadávanou turistickou destináciou. Dôvodom je nielen teplé počasie, ale tiež viac ako 660 pieskových pláží. Ročne Floridu navštívi desiatky miliónov turistov.

Spočítať
ceny

Teplé počasie a dlhé pláže nie sú zďaleka všetko, čo turistov zaujíma. Na Floride sú vytvorené ideálne podmienky pre pešiu turistiku, cyklistiku a samozrejme pre vodné športy. Taktiež sa tu nachádza bohatá flóra a fauna, ktorú je možné obdivovať v národnom parku Everglades. Turisti si obľúbili hlavne mesto Miami, ležiace na juhu Floridy, kde sa nachádzajú najkrajšie pláže a už spomínaný národný park Everglades. Medzi turistické lákadla patrí aj veľké množstvo zábavných parkov, ktoré sú rozsiate po celej Floride.


Najlacnejšie poistenie na Floridu

Florida je miesto, ktoré priamo láka k stráveniu odpočinkovej i aktívnej dovolenky. Ak chcete dovolenku prežiť pokojne, nezabudnite na cestovné poistenie, ktoré by malo byť samozrejmou súčasťou na všetkých Vašich cestách do zahraničia. Nie vždy je možné sa vyhnúť úrazu alebo chorobe, ale s cestovným poistením budete mať istotu, že Vám poisťovňa uhradí zodpovedajúcu starostlivosť.

Lekárska starostlivosť v zahraničí je totiž na rozdiel od našej veľmi drahá a môže sa pohybovať v desiatkach i stovkách tisíc korún. U skutočne závažných prípadov sa jedná až o stovky tisícov eur. Preto buďte pripravení a na stránkach www.superpoistenie.sk si zjednajte výhodné cestovné poistenie. Na výber máte medzi ponukami troch významných českých poisťovní.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením