Cestovné poistenie do Dublinu

Dublin je hlavným a tiež najväčším mestom Írskej republiky. Žije tu približne 1,2 miliónov obyvateľov, čo je jedna štvrtina v celom Írsku. Dublin je krásne mesto, ktoré je známe nielen georgiánskou architektúrou, ale tiež vďaka príjemnej a priateľskej atmosfére. Nájdete tu mnoho barov, reštaurácií, klubov a kaviarní, čím je Dublin obľúbeným pre pestrý a rušný nočný život.

Dublin je rozdelený na dve polovice riekou Liffey, pričom juh je skôr „lepšou“ štvrťou a sever je označovaný ako robotnícka štvrť. V Dubline sa nachádza veľké množstvo parkov a Croke Park je štvrtý najväčší štadión v Európe. Pravidelne sa tu konajú preslávené Gaelské hry. Pre zaujímavosť sa v Dubline nachádzajú sídla svetovo známych firiem ako sú Google, Microsoft, Facebook, eBay či Yahoo.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Dublinu

Dublin patrí medzi populárne európske mestá, ktoré za návštevu rozhodne stojí. Zažijete tu krásne chvíle, prehliadnete si pamiatky a poznáte nových priateľov. Pritom však nezabúdajte, že i na dovolenke Vás môžu stretnúť krušné chvíle. Preto je výhodné mať zjednané cestovné poistenie, ktoré Vás na Vašich cestách ochráni.

S cestovným poistením získate finančné zaistenie pre prípad úrazu či choroby. Súčasťou základného poistenia je ošetrenie, liečba, lieky, prevozy, hospitalizácia či repatriácia. Tieto čiastky sú v zahraničí veľmi vysoké a pohybujú sa v desiatkach až stovkách tisícoch eur. Súčasťou sú navyše  asistenčné služby, ktoré Vám poskytnú radu či pomoc vo chvíli, kedy to budete naozaj potrebovať.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Všetky poisťovne
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením