Cestovné poistenie na Djerbu

Tuniský ostrov Djerba patrí k najobľúbenejším miestam na slnenie a odpočinok nielen medzi českými turistami. Jedná sa o najväčší ostrov, ležiaci na severe Afriky, ktorý ponúka čisté more, krásne pláže a slnečné a teplé počasie po celý rok. Djerba je vhodná najmä pre tých, ktorí si chcú užiť kľudnej dovolenky na krásnych pieskových plážach.

Spočítať
ceny

Najkrajšie pláže sa nachádzajú na severe ostrova. Okrem kúpania a opaľovania je možné si ostrov prejsť na skútre, ktorého požičanie nie je nijako drahé a ostrov si na ňom prehliadnete behom jedného dňa. Pokiaľ si požičiate auto, môžete sa ísť pozrieť aj na pevninu cez Zarzis. Pokiaľ radi rybárčite alebo sa potápate, potom je pre Vás ideálnym miestom skalnatý útes Ras Taguerness. Zaujímavý je tiež výlet na Saharu.

Medzi zaujímavé pamiatky patrí napríklad židovské púťové miesto a synagóga La Ghriba, stojaca na základoch jednej z najstarších synagóg na svete vôbec, v ktorej sa nachádza exemplár Starého zákona. Významné je tiež mesto Gabes, ktoré je označované ako „brána juhu“. V stredoveku bolo toto mesto dôležitým obchodným miestom, kde končili karavány, putujúce do Afriky.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Djerbu

Veľa ľudí sa domnieva, že cestovné poistenie je zbytočný luxus. Obzvlášť vtedy, ak plánujete odpočívať na pláži a prechádzať sa po meste. K úrazu alebo ochoreniu však nemusí dôjsť len pri aktívnom športe a práve vtedy oceníte cestovné poistenie. Aj menšie ošetrenie môže stáť tisíce eur. Vďaka cestovnému poistenie však nebudete musieť siahať do vlastnej peňaženky, celú liečbu vrátane všetkých nákladov za Vás totiž uhradí poisťovňa

Cestovné poistenie a jeho zjednanie je veľmi jednoduché. Stačí si na stránkach www.superpoistenie.sk porovnať ponuky a víťaznú ponuku si ľahko a hlavne rýchlo uzavriete on-line. Nie je nutné preto chodiť osobne na pobočku a cestovné poistenie si zjednáte aj tesne pred odjazdom na dovolenku. Za zjednanie on-line navyše získate zľavu a poistenie Vás bude stáť menej ako u samotnej poisťovne.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením