Cestovné poistenie na Costa Brava

Costa Brava je obľúbenou turistickou destináciou v Španielsku vďaka tomu, že se jedná o 300 kilometrov dlhé pobrežie, ležiace medzi letoviskami Blanes až po hranice s Francúzskom. Costa Brava tak ponúka prevažne slnečné a teplé počasie, ideálne podmienky na kúpanie a viaceré možnosti na zaujímavé výlety. Nachádzajú sa tu dlhé pieskové pláže, divoké útesy a bohatý podmorský život, ktorý ocenia najmä potápači.

Spočítať
ceny

Symbolom Costa Bravy je surrealistický umelec Salvador Dalí, ktorého diela sú známe po celom svete. Hlavným mestom je Lloret de Mar, ktoré je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí majú radi rušný nočný život. Medzi ďalšie mestá, ktoré rozhodne stoja za návštevu, patria Roses a Blanes. Vo všetkých mestách i mestečkách si môžete prehliadnuť zaujímavú historickú architektúru, galérie alebo múzea a ochutnať miestne špeciality v reštauráciách a baroch. Nielen mestá, ale aj tradičné vidiecke dedinky Vás určite okúzlia svojou atmosférou a priateľským chovaním ich obyvateľov.

Porovnanie cestovného poistenia on-line na Costa Brava

Na svete existuje mnoho miest, ktoré stoja za návštevu a medzi nich určite patrí Costa Brava v Španielsku. Čo by však na žiadnej Vašej ceste nemalo chýbať, nech už mierite kamkoľvek, je cestovné poistenie zjednané na mieru. Takúto ponuku nájdete napríklad na stránkach špecialistu na poistenie www.superpoistenie.sk.

Vďaka cestovnému poisteniu budete môcť cestovať bez obáv a starostí. Budete mať totiž istotu finančného zabezpečenia pre prípady úrazov alebo choroby. Prípadnú liečbu nebudete hradiť zo svojho vrecka, ale všetko za Vás uhradí poisťovňa a nie je toho zrovna málo. Lekárska starostlivosť je v zahraničí veľmi drahá, pohybuje sa od niekoľko stoviek až po milióny eur a cestovné poistenie pritom kryje nielen ošetrenie, ale všetky nutné náklady (lieky, prevozy, hospitalizáciu a ďalšie). Najvýhodnejšie cestovné poistenie si zjednáte na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením