Cestovné poistenie do Andalúzie

Andalúzia sa nachádza na juhu Španielska. Jedná sa o najväčší a aj najľudnatejšiu autonómnu španielsku oblasť, ktorá sa ťahá od Atlantického oceánu až po pobrežie Stredozemného mora. Jej hlavným mestom, obchodným, politickým i kultúrnym centrom je mesto Sevilla.

V Andalúzii čaká na návštevníkov nádherná príroda i architektonické skvosty. Nie nadarmo sa hovorí, že Andalúzia je najnavštevovanejšou časťou Španielska. Hlavným dôvodom je rozmanitá príroda. Na severe sa nachádza pohorie Morena a na juhu hory Bética. V strede krajiny sú malebné nížiny Guadalquivir a pobrežie lemujú nádherné pláže.

V Andalúzii je typická maurská architektúra, ktorú je možné vidieť napríklad v Alhambre (Granada), v Córdobe alebo v Giralde (Sevilla). Vynikajúcu atmosféru doplňuje uvoľnená atmosféra, priateľskí a temperamentní Španieli a samozrejme vynikajúce španielske jedlo, ktoré ochutnáte v miestnych reštauráciách a baroch


Porovnanie cestovného poistenia on-line do Andalúzie

Španielsko je určite zárukou nezabudnuteľnej dovolenky. Pokiaľ však chcete cestovať naozaj bezpečne, potom by Vám nemalo chýbať cestovné poistenie, ktoré Vám poskytne ozajstnú finančnú istotu pre prípady náhlych zdravotných problémov. Hlavným dôvodom, prečo si zjednať cestovné poistenie, je drahá zdravotnícka starostlivosť v zahraničí. Aj menší úraz alebo ošetrenie boľavého zubu Vás môže stáť tisíce eur.

Je teda lepšie a istejšie mať cestovné poistenie, ktoré kryje všetky náklady za lekársku starostlivosť. Súčasťou sú aj lieky, nutné prevozy alebo hospitalizácie. Navyše si môžete zjednať tiež rôzne typy doplnkového pripoistenia. Pripoistíte si tak cestovnú batožinu, úraz alebo storno zájazdu. Porovnať aktuálne ponuky cestovného poistenia si môžete na stránkach www.superpoistenie.sk, kde si najlepšiu ponuku ihneď uzavriete on-line.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením