Cestovné poistenie do Amsterdamu

Amsterdam je hlavné mesto Holandska, ktoré sa nachádza na rieke Amstel. Jedná sa o holandské centrum obchodu, ktoré je zaujímavé tým, že je celé prepletené kanálmi. Práve preto je Amsterdam považovaný za romantické mesto s výnimočnou atmosférou.

V Amsterdamu sa nachádza rada zaujímavých pamiatok, múzeí a galérií. Hlavným a najväčším múzeom je Rijksmuseum, kde sa nachádzajú obrazy slávnych holandských maliarov ako Vermeer či Rembrandt. Významné je tiež múzeum Vincenta van Gogha. K významným pamiatkam patria kráľovský palác či dom Anny Frankovej, v ktorom sa skrývala toto židovské dievča so svojou rodinou.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Amsterdamu

Nech už cestujete kamkoľvek, nikdy nezabúdajte na cestovné poistenie. Aj v zahraničí Vás môžu stretnúť nemilé udalosti ako je choroba alebo úraz. Liečba v zahraničí sa pohybuje v desiatkach i stovkách tisíc eur. Cestovné poistenie Vás pritom bude stáť len pár eur, za ktoré získate finančné zaistenie.

Cestovné poistenie vždy zahrňuje úhradu liečby, ošetrenia, liekov, prevozov, hospitalizácie a repatriácie. Súčasťou poistenia sú tiež asistenčné služby, ktoré Vám poskytnú potrebné rady na Vašich cestách. Navyše si môžete pripoistiť rizikové športy, batožiny pre prípad ich straty či krádeže a možné je aj zjednanie poistenia zodpovednosti.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením