Groupama poisťovňa - PZP

História spoločnosti Groupama siaha do polovice 19. storočia a pôvodne bola špecializovaná na krytie poľnohospodár­skych rizík. Od 15.11.2022 prestáva prijímať nových klientov a UNION poisťovňa sa stane novým majiteľom.

Groupama poisťovňa prestáva prijímať nových klientov od 15.11.2022

Pred niekoľkými mesiacmi sa novým majiteľom Groupamy stala Union poisťovňa. Vzhľadom k tomu, že UNION poisťovňa ponúka rovnaké produkty ako Groupama, rozhodla sa, že naďalej bude podporovať len svoje nové produkty od poisťovne Union.

Spoločnosť Groupama tak ukončuje k dátumu 14.11.2022 23:59 akúkoľvek akvizíciu a nebude prijímať žiadnu novú zmluvu. Týka sa to všetkých poistných produktov. Všetky doteraz uzavreté zmluvy však zostávajú naďalej platné a aktívne.

Riešenie poistných udalostí jednotlivých klientov bude naďalej prebiehať štandardným spôsobom a poisťovňa bude vyplácať poistné plnenie, i keď sa škoda stane po spomínanom dátume.

Využitie online porovnanie

Hľadáte ideálne poistenie pre vaše vozidlo? Najvyšší čas využiť online porovnávač, kde si porovnáte ponuky viacerých poskytovateľov na jednom mieste z pohodlia domova. Ušetríte tak nielen čas, ale predovšetkým svoje peniaze.

Naše ceny sú na úrovni najnižších cien ponúkaných samotnými poisťovňami, a to vrátane zliav a bonusov. Mesačne poisťujeme tisíce automobilov a motocyklov, preto máme s poisťovňami dohodnuté zvýhodnené sadzby. Môžeme vám tak vybaviť povinné zmluvné poistenie za absolútne najvýhodnejšie podmienky na trhu. Vybavíme vám zdarma poistku na auto v poisťovni, ktorú si vyberiete podľa vašich preferencií.

Sme dôveryhodným partnerom pri online uzatváraní poistenia bez nutnosti podpisu do niekoľkých minút. Svojim zákazníkom na jednom mieste ponúkame najširšie zastrešenie pri výbere poistných produktov. Porovnávajte a ušetrite!

Union poisťovňa


Karadžičova 10,

813 60 Bratislava


0850 111 211, +421 2 2081 1811 (zo zahraničia)

union@union.sk

Zákonná poistka

Najlepšie ponuky PZP na jednom mieste

Porovnáme vám všetky ponuky povinného zmluvného poistenia na trhu a tú najvýhodnejšiu podľa vašich predstáv môžeme hneď uzavrieť. Jednoducho, rýchlo, lacno.