PZP online

Na slovenskom trhu poistenia neexistuje žiadna poisťovňa, ktorá by poskytovala najlacnejšie poistenie pre všetkých vodičov. Každý z nás musí hľadať a zistiť, ktoré z poistení bude pre neho osobne najvýhodnejšie. Najlepší spôsob, ako nájsť lacné auto poistenie, je porovnávať ceny, najefektívnejšie cez PZP porovnanie.

Online poistenie auta

Používanie internetu pre porovnanie cien PZP online umožňuje vodičom rýchlo určiť poisťovateľa (poisťovňu), ktorý ponúka najvýhodnejšie sadzby pre poistenie auta. Namiesto návštevy niekoľkých pobočiek rôznych poisťovní, či ich webových stránok, pre kompletné porovnanie PZP online stačí použiť našu kalkulačku. Po jej vyplnení máte okamžite k dispozícii prehľad cien z jednotlivých poisťovní na jednom mieste. Stačí vybrať si pre vás najvýhodnejšiu ponuku a dokončiť proces uzatvárania online poistenia.

Po uzatvorení, potvrdení údajov, je poistenie platné od okamihu zaplatenia poistného. K dispozícii máte ihneď bielu kartu, a nič vám teda nebráni v tom, aby ste v prípade potreby prihlásili auto na dopravnom inšpektoráte ešte v ten istý deň.

Ak auto už máte prihlásené, stačí vytlačiť si návrh zmluvy, dočasnú bielu kartu a môžte spokojne jazdiť s vedomím, že máte uzatvorené platné povinné zmluvné poistenie vášho auta.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 8

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením