Na slovenskom trhu poistenia neexistuje žiadna poisťovňa, ktorá by poskytovala najlacnejšie poistenie pre všetkých vodičov. Každý z nás musí hľadať a zistiť, ktoré z poistení bude pre neho osobne najvýhodnejšie. Najlepší spôsob, ako nájsť lacné auto poistenie, je porovnávať ceny, najefektívnejšie cez PZP porovnanie.

Online poistenie auta

Používanie internetu pre porovnanie cien PZP online umožňuje vodičom rýchlo určiť poisťovateľa (poisťovňu), ktorý ponúka najvýhodnejšie sadzby pre poistenie auta. Namiesto návštevy niekoľkých pobočiek rôznych poisťovní, či ich webových stránok, pre kompletné porovnanie PZP online stačí použiť našu kalkulačku. Po jej vyplnení máte okamžite k dispozícii prehľad cien z jednotlivých poisťovní na jednom mieste. Stačí vybrať si pre vás najvýhodnejšiu ponuku a dokončiť proces uzatvárania online poistenia.

Po uzatvorení, potvrdení údajov, je poistenie platné od okamihu zaplatenia poistného. K dispozícii máte ihneď bielu kartu, a nič vám teda nebráni v tom, aby ste v prípade potreby prihlásili auto na dopravnom inšpektoráte ešte v ten istý deň.

Ak auto už máte prihlásené, stačí vytlačiť si návrh zmluvy, dočasnú bielu kartu a môžte spokojne jazdiť s vedomím, že máte uzatvorené platné povinné zmluvné poistenie vášho auta.


Zákonná poistka

Najlepšie ponuky PZP na jednom mieste

Porovnáme vám všetky ponuky povinného zmluvného poistenia na trhu a tú najvýhodnejšiu podľa vašich predstáv môžeme hneď uzavrieť. Jednoducho, rýchlo, lacno.