Najlepšie online poistenie

Porovnanie poistenia rýchlo a jednoducho

Povinné zmluvné poistenie

stars
sk
 • Jednoducho a rýchlo do 2 minút

 • Zelená karta ihneď

 • Úspora až 50 %

Cestovné poistenie

 • Uzavretie do 2 minút, zľava 50%

 • Možnosť uzavrieť i v deň odjazdu

 • Ceny od 0,53 € na deň

 • Aj pre cesty po SK

csob - logo
allianz - logo
uniqa - logo
axa assistance
wustenrot - logo
komunálna poisťovňa - logo
kooperativa - logo
union - logo
generali - logo

Bez zbytočných prieťahov

Všetky zľavy nájdete v našej kalkulačke, ktoré vám ihneď poskytneme bez zbytočného vyjednávania. S nami máte istotu, že ponuky viacerých poisťovní nájdete prehľadne na jednom mieste.

Slová našich klientov

 • avatar - muž
  Milan F.

  Ďakujeme za rýchlu odozvu a bezproblémové vybavenie. Takto by mohli byť realizované aj iné služby! Pekný deň!

 • avatar - muž
  Ľuboš H.

  Odborné poradenstvo, ústretovosť, všetko na jednom mieste, proste super nápad toto superpoistenie.

 • avatar - žena
  Stanislava B.

  S využitím vašich služieb som bola spokojná. Určite ich využijem aj v budúcnosti a odporučím vás aj mojim známym.

Príklady konkrétnych úspor zo včerajšieho dňa

 • Povinné zmluvné poistenie

  Škoda Octavia 1.8T

  Ušetrené58,08 €
  152,76 €

  94,68 €

 • Povinné zmluvné poistenie

  Škoda Fabia 1.3T

  Ušetrené35,71 €
  Fabia - homepage
  99,70 €

  63,99 €

 • Povinné zmluvné poistenie

  Volkswagen Golf

  Ušetrené58,02 €
  124,50 €

  66,48 €

 • Povinné zmluvné poistenie

  Ford Mondeo

  Ušetrené60,84 €
  150,96 €

  90,12 €

 • Povinné zmluvné poistenie

  Peugeot 308

  Ušetrené47,31 €
  peugeot 308
  111,30 €

  63,99 €

 • Povinné zmluvné poistenie

  Dacia Duster

  Ušetrené39,60 €
  dacia duster
  106,08 €

  66,48 €

Prečo uzavrieť povinné zmluvné poistenie online?

1

Ušetríte viac, ako si myslíte

 • 85 % ľudí s nami online ušetrí

 • Priemerná úspora 47,48 eur ročne

 • Nezáväzné porovnanie do 2 minút

2

Sme na vašej strane, všetko máme pod kontrolou

 • Žiadny zbytočný spam

 • Poistenie ušité na mieru vašim potrebám

 • Pomôžeme vám získať lepšiu ponuku aj od vašej súčasnej poisťovne

 • Pýtame sa len na údaje, ktoré naozaj potrebujeme a vaše dáta sú u nás v bezpečí

  Viac o ochrane dát

3

Všetky ponuky na jednom mieste

 • Porovnáme vám aktuálne ponuky poisťovní vrátane zliav a bonusov

 • Prehľadné usporiadanie od najnižšej ceny

Napísali o nás

fun radio - logo
finweb - logo
HN online - logo
fontech - logo
tv joj - logo
joj cinema - logo
tv joj wau - logo
joj family - logo
joj plus - logo
tv joj rik - logo
trend - logo
zlatá minca - logo
nový cas - logo

Uzatvorte si online poistenie

Ako uzatvoriť rýchle poistenie? Veľmi jednoducho. Povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, cestovné poistenie, poistenie bývania, poistenie zodpovednosti zamestnanca či životné poistenie môžete v súčasnosti uzavrieť online veľmi rýchlo a lacno. Porovnanie podmienok poistenia a cien jednotlivých poisťovní sa tak stáva jednoduchším a prehľadnejším. Absolútnou výhodou online poistenia je, že ho máte za pár sekúnd uzatvorené a platné. Poistnú zmluvu uzatvoríte priamo cez internet a celá transakcia prebieha na diaľku. Nie je potrebné nič vypisovať ani vypĺňať perom. Jedinečnosťou portálu Superpoistenie.sk je okamžitá platnosť poistnej zmluvy.

Online poistenie cez Superpoistenie.sk

Prinášame vám kompletnú ponuku poistenia. Sme najskúsenejší porovnávač na slovenskom poistnom trhu, na ktorom fungujeme od roku 2007. Sme špecialisti najmä na neživotné poistenie, čo dokazujú fakty, že každé dvadsiate auto na Slovensku je poistené prostredníctvom nášho portálu. Zaručujeme vám zázemie silnej spoločnosti s hlbokým spektrom skúseností. V záplave ponúk na trhu hľadáme tú najvýhodnejšiu, preto je našim cieľom objektívne porovnávať produkty rôznych poskytovateľov a umožniť vám vybrať si tú najvýhodnejšiu podľa vašich preferencií - na jednom mieste. Cez Superpoistenie.sk si môžete online porovnať produkty životného poistenia a neživotného poistenia – pzp, havarijné. Cez Superpoistenie.sk si môžete online porovnať produkty životného poistenie a neživotného poistenia - pzp, havarijné, cestovné, poistenie zodpovednosti zamestnanca a poistenie bývania. Poistenie zodpovednosti zamestnancov a poistenie bývania. S nami ušetríte čas i peniaze a všetko tak môžete vykonať z pohodlia domova. Navyše na našej webovej stránke taktiež pravidelne prinášame dôležité informácie zo sveta poistenia, prečítajte si aktuality a už vám nič podstatného neunikne.

Aké sú výhody online poistenia

Jednou z najväčších výhod online poistenia je možnosť získať skutočne najvýhodnejšie poistenie na trhu. Vybavenie online poistenia šetrí nielen vaše peniaze, ale aj čas. V pokoji a pohodlí svojho domova porovnáte aktuálne ponuky od konkurenčných poisťovní a vybranú ponuku na poistenie si zjednáte ihneď. Stačí potvrdiť záujem, vyplniť formulár a poistenie nadobudne svoju platnosť po zaplatení poistného. Tie najvačšie výhody online poistenia teda spočívajú v rýchlosti, cene a dostupnosti. Poistiť sa môžete veľmi jednoducho, rýchlo a lacno.

S nami nemusíte nič vyjednávať. Všetky zľavy nájdete v našej kalkulačke. S nami máte istotu, že na pobočkách jednotlivých poisťovní by ste dostali po dlhom zjednávaní úplne rovnakú cenu.

Nie ste v tom sami

Ak si nebudete vedieť s čímkoľvek poradiť, môžete sa kedykoľvek spojiť s našimi špecialistami na telefóne, ktorí vám ochotne pomôžu a poradia. Prevedú vás celým procesom vyplňovania formulára a pomôžu s výpoveďou vašej predchádzajúcej zmluvy. V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte na telefónnom čísle 0850 100 101 alebo e-mailom.

Finančná úspora

Pri uzatváraní online poistenia nešetríte len svoj čas, ale predovšetkým svoje peniaze. Doba je zložitá, všetko sa zdražuje - od energií, taríf, jedla až po palivá, ale pri porovnaní jednotlivých ponúk poistenia môžete stále ušetriť. Každý rok majú poisťovne rôzne akcie a zľavy pre určité skupiny klientov. My máme všetky akcie a zľavy uvedené v kalkulačke. Porovnajte si jednotlivé produkty poistenia, nájdite akčnú zľavu, ktorá platí práve pre vás, treba i vaša poisťovňa má pre vás aktuálne akciu. Ďalej sa nemusíte báť toho, že vaše peniaze skončia na neznámom účte. Platbu uhrádzate priamo poisťovni, v ktorej ste si vybrali poistný produkt.

Potrebné náležitosti

Náležitosti pre každý typ zmluvy sa mierne líšia, pri zistení cien a vytvorení kalkulácie vám stačia hlavne vaše osobné údaje. Napr. pri povinnom zmluvnom poistení alebo havarijnom poistení je dôležité vedieť ŠPZ vozidla a mať pripravený veľký alebo malý technický preukaz, kde nájdete všetky potrebné informácie o vozidle.

Rýchle poistenie bez podpisovania

Poistenie auta tak vybavíte úplne bez podpisovania. Stačí, ak vyplníte potrebné údaje, zaplatíte a ste poistení. Poistná zmluva nadobúda platnosť zaplatením poistného a všetky potrebné dokumenty obdržíte online – prostredníctvom e-mailu. Napríklad zelenú kartu dostanete ihneď po uzavretí e-mailom.

Bezpečnosť

Garantujeme vám prvotriednu bezpečnosť, používame moderné šifrovacie technológie, vďaka ktorým vám zaručujeme, že vaše údaje sú u nás v bezpečí a nedostanú sa do nepovolaných rúk.

Porovnanie poistenia sa vyplatí

Každá poisťovňa vám ponúkne inú cenu a iné podmienky. My vám ponúkneme v našich kalkulačkách objektívne porovnanie a sami si vyberiete, ktorá poisťovňa má pre vás najlepšiu cenu.