Generali - PZP

Pobočka poisťovne z iného členského štátu

Súčasná poisťovňa Generali vznikla v októbri 2008 zlúčením poisťovní Česká poisťovňa – Slovensko a Generali Poisťovňa.

Povinné zmluvné poistenie

Na trh povinného zmluvného poistenia automobilov vstúpil predchodca poisťovne Generali Slovensko – Česká poisťovňa Slovensko – už v roku 2002. V roku 2004 bol spustený aj online predaj poistenia PZP.

Produkt povinného zmluvného poistenia PZP ponúka pod názvom PZP AUTOMATIK. Klient má k dispozícii na výber základný limit krytia s názvom PZP AUTOMATIK Štandard s výškou krytia 5,0 mil. € na škody na zdraví i pri usmrtení a 1,0 mil. € na škody na majetku a ušlom zisku alebo rozšírený limit krytia s názvom PZP AUTOMATIK Plus s výškou krytia 6,0 mil. € na škody na zdraví i pri usmrtení a 6,0 mil. € na škody na majetku a ušlom zisku.

Zaujímavosťou produktu PZP u poisťovne Generali Slovensko je zľava vo výške 10% poskytovaná za používanie automobilu na území Slovenska a Českej republiky alebo Slovenska a Maďarska alebo Slovenska a Poľska. Klienti, ktorí majú maximálne 29 rokov a sú rodičmi dostávajú od poisťovne zvýhodnenú sadzbu.

Prehľad výhod v Generali Slovensko poisťovni:

  • výšku poistky ovplyvňujú najmä vek vodiča, región, objem a výkon motora

  • zvýhodnené ceny získajú klienti na území Slovenska a 3 susedných krajín, motoristi voziaci v aute svoje deti či vnúčatá

  • pre nového klienta sa poskytuje vstupný bonus až do výšky 60% a individuálna zľava až do výšky 15%

  • k asistenčným službám ako doplnenie paliva, otvorenie zabuchnutých dverí, či výmena pneumatiky v prípade defektu pribudli novinky ako napríklad objednanie STK a prezutia pneumatík

Kvalitné asistenčné služby poskytuje poisťovňa Generali Slovensko v spolupráci s asistenčnou spoločnosťou EUROPE ASSISTANCE. Asistenčné služby sú dostupné na telefónnych číslach 0800 121 122 (zo Slovenska) alebo + 421 2 5857 2266. Sú k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni a k povinnému zmluvnému poisteniu sú ZADARMO. Faxové číslo na asistenčné služby je +420 221 586 100.

Generali Poisťovňa


Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava


  • 02 3811 1117

generali.sk@generali.com

Zákonná poistka

Najlepšie ponuky PZP na jednom mieste

Porovnáme vám všetky ponuky povinného zmluvného poistenia na trhu a tú najvýhodnejšiu podľa vašich predstáv môžeme hneď uzavrieť. Jednoducho, rýchlo, lacno.