Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Povinné zmluvné poistenie

Na trh povinného zmluvného poistenia automobilov vstúpil predchodca poisťovne Generali Slovensko – Česká poisťovňa Slovensko – už v roku 2002. V roku 2004 bol spustený aj online predaj poistenia PZP.

Produkt povinného zmluvného poistenia PZP ponúka pod názvom PZP AUTOMATIK. Klient má k dispozícii na výber základný limit krytia s názvom PZP AUTOMATIK Štandard s výškou krytia 5,0 mil. € na škody na zdraví i pri usmrtení a 1,0 mil. € na škody na majetku a ušlom zisku alebo rozšírený limit krytia s názvom PZP AUTOMATIK Plus s výškou krytia 6,0 mil. € na škody na zdraví i pri usmrtení a 6,0 mil. € na škody na majetku a ušlom zisku.

Zaujímavosťou produktu PZP u poisťovne Generali Slovensko je zľava vo výške 10% poskytovaná za používanie automobilu na území Slovenska a Českej republiky alebo Slovenska a Maďarska alebo Slovenska a Poľska. Klienti, ktorí majú maximálne 29 rokov a sú rodičmi dostávajú od poisťovne zvýhodnenú sadzbu.

Prehľad výhod v Generali Slovensko poisťovni:

  • výšku poistky ovplyvňujú najmä vek vodiča, región, objem a výkon motora
  • zvýhodnené ceny získajú klienti na území Slovenska a 3 susedných krajín, motoristi voziaci v aute svoje deti či vnúčatá
  • pre nového klienta sa poskytuje vstupný bonus až do výšky 60% a individuálna zľava až do výšky 15%
  • k asistenčným službám ako doplnenie paliva, otvorenie zabuchnutých dverí, či výmena pneumatiky v prípade defektu pribudli novinky ako napríklad objednanie STK a prezutia pneumatík

Kvalitné asistenčné služby poskytuje poisťovňa Generali Slovensko v spolupráci s asistenčnou spoločnosťou EUROPE ASSISTANCE. Asistenčné služby sú dostupné na telefónnych číslach 0800 121 122 (zo Slovenska) alebo + 421 2 5857 2266. Sú k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni a k povinnému zmluvnému poisteniu sú ZADARMO. Faxové číslo na asistenčné služby je +420 221 586 100.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 9

Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu

  • Lamačská cesta 3/A
    841 04 Bratislava
  • 02 3811 1117
  • www.generali.sk