02 / 555 77 444 Pon-Pia: 09:00-17:00

Úrazové poistenie sedadiel pre prípad
úrazu osôb pri nehode vozidla

Úrazové poistenie osôb na sedadlách vozidla

Čím ďalej, tým viac sa stretávame s arogantnými vodičmi na cestách. Tí pritom nehľadia na bezpečnosť prevádzky, alebo na to, či svojím konaním môžu spôsobiť dopravnú nehodu, či nebodaj stratu na životoch. Ide im len o to, dostať sa na miesto určenia v čo najkratšom čase, prípadne o zábavu z adrenalínovej jazdy. Ich arogancia sa často stretáva s nedodržiavaním dopravných predpisov a občas končí aj tragicky.

V takomto prípade je dobré vedieť, že aj keď sa síce proti arogantným vodičom poistiť nedá, no prostredníctvom nášho portálu si môžete dojednať výhodné úrazové poistenie sedadiel vo svojom vozidle. Toto poistenie v prípade úrazu zmierni aspoň finančné náklady spojené s úrazom.

Na nasledovných riadkoch sa môžete dočítať o jednom z mnohých prípadov agresívnej jazdy vodičov:
Cestou do práce na Prievozskej ulici sa ma ponáhľajúci sa vodič rozhodol vytlačiť do protismeru, kde som sa len tak-tak vyhol zrážke s oproti idúcim vozidlom, ktoré sa mi vyhlo myšičkou. Našťastie som stihol včas pribrzdiť a vrátiť sa do svojho jazdného pruhu. Spomínaný bezohľadný vodič musel o mne vedieť, lebo pri jeho prvom zaraďovaní sa do môjho pruhu mykal volantom a vrátil sa nazad, ale potom sa rozhodol dostať do môjho pruhu a bolo mu jedno, či ma vytlačí alebo nie. Takýchto situácií zažívam len v Bratislave niekoľko, ale tento prípad vzhľadom k tomu, ako to mohlo skončiť pri čelnej zrážke a rýchlosti 40–50 km/h, nie som ochotný nechať to tak.