Havarijné poistenie pre autá Land Rover

Logo Land Rover

Aj keď je celý ufúľaný od blata, keď príde z terénu, nezabúda na dobré spôsoby. Je spoľahlivý, elegantný a bezpečný. Typický anglický gentleman.

  • prvý Land Rover mal volant uprostred
  • spoločnosť Land Rover vyrobila prvý monster truck na svete
  • prvý Range Rover bol nadizajnovaný už 20 rokov pred svojím vznikom v roku 1970
  Porovnať kasko

Vedeli ste o značke Land Rover, že…

… v roku 1950 vznikol Land Rover Cuthbertson s tankovými pásmi namiesto kolies? 

Za týmto počinom stál James A. Cuthbertson. Motiváciou k výrobe Land Rover tanku boli prírodné podmienky v škótskej vysočine. Zem je tam veľmi vlhká a močaristá, neprístupná pre bežné autá. 

Land Rover Cuthbertson bol vďaka svojmu náhonu perfektnou voľbou do hrboľatých pahorkatín, pričom bez problémov zdolával všetky druhy prekážok. 

Bezpečnosť v Land Roveri

Land Rover je kultivovaný Angličan, hoci nie je škrobený. Má vlastnú hlavu a štýl. Mimo spevnenej vozovky sa správa ako divoká šelma, o polnoci s ním hrdo zaparkujete pred operou. Je to auto dvoch tvárí, ale bezpečnosť svojej posádky si ctí nadovšetko

Aj preto je vyzbrojený mimoriadne efektívnym asistenčným systémom, ktorý stojí pri vás, keď čelíte náročným dopravným situáciám.  Jedným z fyzicky najväčších bezpečnostných prvkov je samotná karoséria. Je odliata z najpevnejších materiálov. 

Komfort nie je všetko. A Land Rover to dobre vie. Je doslova prešpikovaný senzormi so záberom 360°. Monitorujú slepý uhol, asistujú pri parkovaní či udržiavaní trakcie vozidla.  Vítaným bonusom je i adaptívny tempomat.

Porovnať kasko

Nehodovosť na Slovensku v roku 2020

Až 73 % z takmer 12-tisíc dopravných nehôd sa nikdy nemuselo stať, ak by si vodiči plnili svoju základnú povinnosť: venovať sa vedeniu motorového vozidla.  Bolo by naivné si myslieť, že medzi obeťami dopravných nehôd neboli žiadni majitelia SUV. Veľkosť auta ani prítomnosť pokročilej asistenčnej technológie nie sú zaručeným receptom na bezpečnú jazdu. 

Je pre vás dôležitejšie vrátiť sa v zdraví domov, alebo si preladiť rádio? Každý presne vie, čo by si vybral.

Kasko

Kasko, širokej verejnosti známe skôr ako havarijné poistenie, je druh nepovinného poistenia, ktorým chránite svoj majetok.  Okrem kolízie s ostatnými vodičmi sa môžete pripoistiť aj proti vandalizmu, krádeži alebo živelnej udalosti. 

Cena kaska rastie podľa toho, na koľko škodových udalostí ho uzatvárate. Cenu ovplyvní aj prítomnosť nadštandardnej výbavy

Získajte prehľad cien kaska v priebehu niekoľkých sekúnd.

Porovnať kasko

 

Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením