Havarijné poistenie pre autá Hyundai

Logo Hyundai

Môžeme len tichučko závidieť každému majiteľovi Hyundai, že sa mu podarilo uchmatnúť si pre seba kus juhokórejskej technológie skôr, než budú prázdne regále. 

  • Prvé vozidlo značky, Hyundai Pony bolo predstavené na automobilovom veľtrhu už v roku 1974.
  • Hyundai je vybavený pokročilým asistenčným systémom SmartSense.
  • Hyundai dostal kompletný facelift, ktorým víta rok 2021 vo veľkom štýle.
 

Vedeli ste o značke Hyundai, že…

… logo značky symbolizuje dve osoby potriasajúce si rukami ako znak výhodného obchodu? Jednou z nich je predajca a druhou zákazník. 

Hyundai sa touto formou snaží prezentovať dôveryhodnosť a férovosť vo všetkom, čo robí. 

Slovo Hyundai je juhokórejského pôvodu a znamená “modernosť”. Filozofia značky perfektne ladí so sloganom: ,,Nové myslenie, nové možnosti.”

Porovnať kasko pre Hyundai

Bezpečnosť

Bezpečnosť je bez debaty jednou z najsilnejších vlastností, ktorými môže Hyundai prekvapiť. 

Inteligentný asistenčný systém SmartSense sa skladá z kvanta bezpečnostných prvkov. Niektoré sú životne dôležité, iné len spríjemňujú zážitok z jazdy. 

K najdôležitejším sa zaraďuje prvok LFA, ktorý asistuje vodičovi pri udržiavaní vozidla v jazdnom pruhu. Ďalším frekventovane využívaným prvkom je FCA, teda systém autonómneho bezpečnostného brzdenia a BCA, monitorovanie mŕtveho uhla. 

Skôr príjemným bonusom než nevyhnutnosťou je systém RCCA, ktorý vás upozorní na blížiace sa vozidlo pri cúvaní, výstraha na odídenie vozidla (LVDA) či asistent diaľkových svetlometov (HBA). 

Porovnať kasko pre Hyundai

Riziká na cestách

Zo štatistík z roku 2020 vyplýva, že najohrozenejšou skupinou sú šoféri alebo posádka automobilov (59 %), potom chodci (19 %), motocyklisti (13 %) a cyklisti (9 %). 73 % dopravných nehôd sa odohralo v obci. Najrizikovejším dňom je piatok, čas medzi 12. a 16. hodinou. 

V počte ťažko zranených je na tom najhoršie žilinský a košický kraj. Ťažké zranenia sú však, našťastie, pomerne vzácne.  Omnoho častejšie je predmetom poškodenia fyzický majetok. S tým vám pomôže kasko

Kasko

Kasko, oficiálne havarijné poistenie, je druh nepovinného poistenia, ktoré môže ľubovoľne uzatvoriť každý majiteľ motorového vozidla, aby predišiel strate na majetku. Kasko kryje škody na aute spôsobené kýmkoľvek

Cena kaska záleží na tom, na koľko situácií ho chcete uzavrieť. Môžete ho uzavrieť iba na krádež alebo haváriu, no môžete k tomu pridať aj vandalizmus či živelnú pohromu. Výber je na vás. Dôležité je, aby ste mali pokojný spánok. Cenu havarijného poistenia okrem iného ovplyvní aj prítomnosť extra výbavy vo vašom aute. 

Porovnajte si ceny kaska a uistite sa, že platíte len toľko, koľko musíte. 

Porovnať kasko pre Hyundai
 
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením