Čo vidieť v Krakove?

29. jún

Krakov je mesto, ktoré sa nachádza na zozname mnohých cestovateľov. Niet sa však ani čomu čudovať. Má obrovské množstvo pamiatok lákajúcich milovníkov histórie, no taktiež rôznych atrakcií. Tie zas nedajú spať najmä tým najmladším. Premýšľate, že by ste sa do tohto krásneho mesta vybrali aj vy? V tom prípade máme pre vás zopár tipov, čo rozhodne vidieť a navštíviť.

Čítať celé...


Čo nezabudnúť na hory?

22. jún

Hory predstavujú skvelý spôsob aktívneho oddychu. Počas túry objavíte nové miesta, rozprúdite krv v žilách a vyčistíte si hlavu. Plánujete tento rok cestu za ďalším dobrodružstvom? V tom prípade by ste nemali zabúdať na základné vybavenie. To vás môže zachrániť v neľahkých situáciách.

Čítať celé...


Palubná kamera do auta vám môže pomôcť: Ako ju vybrať?

15. jún

Palubná kamera sa stala v posledných rokoch veľmi užitočnou výbavou mnohých motorových vozidiel, najmä kvôli jej výhodám. Môže slúžiť ako svedkom, keď do vás niekto nabúra, ako aj pri preukázaní vašej neviny pri dopravnej nehode. Dnes na trhu môžete nájsť nespočetné množstvo autokamier v rôznych cenových skupinách s rozličnými funkciami, preto môže byť' niekedy ťažké vybrať si tú správnu. Prezradíme vám, ako si vybrať kameru, s ktorou budete spokojní, a na čo dbať pri jej výbere.

Čítať celé...


Ako poistiť firemné auto?

8. jún

Auto patrí k najdrahším položkám hnuteľného majetku firmy. Aj keď sa firmy snažia obmedzovať výdavky, pri výbere poistenia pre firemné auto by mala byť prvoradá kvalita poistenia, a nie jeho cena. Ako si správne vybrať poistenie pre firemné vozidlo? Kedy uzatvoriť havarijné poistenie?

Čítať celé...