Ako cestovať lietadlom? Príprava na prvý let

31. máj

Prvý let lietadlom je pre každého nepochybne mimoriadne veľkým zážitkom. Patríte aj vy medzi tých, ktorí doposiaľ nikam neleteli? Práve pre vás sme pripravili niekoľko rád, ktoré vám pomôžu s prípravou.

Čítať celé...


Toto sú najdrahšie autá na trhu: Viete koľko stoja?

26. máj

Na trhu sa stretneme s viacerými autami. Niektoré sú vhodné na bežné používanie, iné zas na to úžitkové. Následne je tu ešte jedna kategória luxusných áut, ktorá je charakteristická viacerými faktormi. Tým najvýraznejším je vysoká cena. Viete, aké autá sa zaraďujú k tým najdrahším na trhu?

Čítať celé...


Ako postupovať pri nehode v zahraničí?

20. máj

Dovolenková sezóna sa pomaly blíži a veľká väčšina dovolenkárov staví na cestovanie autom. Je pohodlné a bezpečné. V mnohých prípadoch oveľa komfortnejšie ako autobus alebo vlak. Vlastná doprava má síce množstvo výhod, no netreba zabúdať ani na zopár negatív. K tým sa radí napríklad dopravná nehoda. Ako ju vyriešiť za hranicami, v inej krajine?

Čítať celé...


Ako by mala vyzerať kúpno-predajná zmluva + vzor

11. máj

Kúpno-predajná zmluva je pre vás dôležitým dokumentom, ak sa chystáte predať alebo kúpiť auto. Kúpno-predajná zmluva chráni predávajúceho aj kupujúceho pri uskutočnení zmeny vlastníka auta. Aké sú náležitosti, ktoré by mala kúpno-predajná zmluva na auto obsahovať? Čo by v nej určite nemalo chýbať?

Čítať celé...


Kam ísť tento rok na dovolenku? Najlepšie destinácie pre Slovákov

3. máj

Leto sa nezadržateľne blíži a vy premýšľate, kam by ste tento rok vyrazili? Nepríjemná situácia, ktorá nás drží doma, sa pomaly upokojuje a umožňuje vyjsť aspoň kúsok za hranice. Oddýchnite si v obľúbených destináciách, naberte nové sily a užite si trochu slnka.

Čítať celé...