Ako nájsť lacné letenky?

23. jún

Situácia v leteckom biznise rozhodne nie je ružová. Len pomaly sa nad našimi hlavami opäť objavujú šrámy po lietadlách. No a letecké spoločnosti potrebujú opäť naštartovať cestovný ruch. A hoci je aktuálne o niečo zložitejšie zaletieť si na druhý koniec sveta za pár eur, tak cenová vojna a atraktívne ponuky stále nevymizli. A môžete ich využiť.

Čítať celé...


Ako si poistiť auto na dovolenku?

16. jún

Cesta autom na dovolenku je stále veľmi obľúbená. Mnohí cestovatelia dokonca inak ako autom ani nevyrazia. Tohoročné leto však na cesty vyženie aj dovolenkárov, ktorí doteraz využívali iné spôsoby prepravy. Auto je však vhodné si do zahraničia určite poistiť.

Čítať celé...


Ako dokáže kuna poškodiť vaše auto?

8. jún

Vandali či nepozorní vodiči iných áut nie sú jedinými nepriateľmi vášho vozidla. V mnohých prípadoch sa stretávame aj s poškodením od zvierat. Okrem psa, ktorý vám môže poškodiť lak na kapote, si dávajte pozor aj na kuny. Tie dokážu urobiť omnoho väčšie problémy ako domáci miláčik.

Čítať celé...


Prečo sa vydať do Patagónie

3. jún

Patagónia je miesto dobrodružstiev. Vzdialené síce tisíce kilometrov od Slovenska, ale ak už raz letíte smer Južná Amerika, tak by bola škoda minúť práve Patagóniu. Kraj, na ktorého okraje už dýcha Južný pól a združuje kolekciu dobrodružstiev, ktoré inde nemôžete zažiť.

Čítať celé...