Idete na lyžovačku do Rakúska? Myslite na poistenie

30. september

Rakúsko je krajinou, kde sa lyžiari hladní po snehu vydajú hneď na začiatku zimy. Aj preto, že na alpských svahoch je sneh ako prvý. No a to si samozrejme so sebou nesie aj isté riziká.

Čítať celé...


Chystáte sa na Erasmus? Nezabudnite na cestovné poistenie

23. september

Erasmus je jedna z najlepších životných skúseností každého študenta. Je to brána do zahraničia aj k inému typu vzdelania. Preto ide rozhodne o skúsenosť, ktorú si netreba nechať ujsť. Na druhej strane je nutné sa aj správne poistiť, keďže Erasmus nie je len o štúdiu, ale aj zábave.

Čítať celé...


Exotika v zime: Toto sú TOP destinácie

16. september

V zime do tepla. To je sen asi každého, kto si oblieka čiapku a vydáva sa zo studených ulíc. Mnohí z vás sa možno pýtajú kam v zime na dovolenku a ak nie ste práve fanúšikmi snehu, ľadu a zjazdoviek, máme pár tipov, kde vás aj pot obleje.

Čítať celé...


Dovolenka v Bulharsku: Tipy na výlety

9. september

Bulharsko patrí k destináciám, ktoré milovali naši rodičia za čias socializmu. Avšak potom sa turistický ruch odklonil, ale Bulhari mali čas, prostriedky aj chuť vybudovať celý cestovný ruch odznova. No a dnes? Dnes je to destinácia, ktorá jednoducho očarí.

Čítať celé...


Dovolenka na motorke. Na čo si dať pozor?

2. september

S vetrom vo vlasoch je dovolenka jednoducho krajšia. Prežijete skvelé okamihy plné dokonalého adrenalínu a navyše objavíte j kus sveta. Jazda na motorke je dobrodružstvo, zážitok, niečo, čo treba zažiť. Ale so všetkou opatrnosťou.

Čítať celé...